Двостороння сонячна панель: підвищення ефективності модуля!

dvostoronnya-sonyachna-panel-pdvishchennya-efektivnost-modulya
Вона наразі показує спад ціни на сонячні батареї та комплектуючі. Ефективність сонячних модулів також продовжує вдосконалюватись, що вже зацікавлює людство, адже інноваційні технології не тримаються на місці, тому цілком можливо назвати справжньою революцією нове покоління сонячних модулів.
Результат пошуку зображень за запитом "двухсторонние солнечные батареи"

Двосторонні сонячні панелі мають можливість генерувати електрику шляхом захоплення сонячного випромінювання обома сторонами модуля. Не важко зрозуміти та уявити наскільки поява цих технологічно-інноваційних моделей може приголомшити світовий ринок сонячної енергетики. Дані моделі сонячних батарей виробляють більше енергії та мають суттєві економічні показники за рахунок вищої ефективності. Така можливість в даних моделях з’являється завдяки тому, що на відміну від звичайних сонячних батарей, двосторонній модуль має дві прийомні сторони (передню та задню). З огляду на такі технологічні властивості такі сонячні батареї вимагають менших витрат на обслуговування при тому, що зможуть виробити таку ж кількість енергії для всієї системи. Крім того, двосторонні модулі мають можливість виробляти більше енергії від одного і того ж проекту при мінімальних витратах на їх установку. Тому встановлення двосторонніх моделей забезпечать значну економію для фінансування проектів сонячних електростанцій.

В порівнянні зі звичайними-односторонніми сонячними батареями, двосторонні мають краще оснащення навіть на клітинному рівні, пропонуючи споживачу більш високий коефіцієнт конверсії енергії. Завдяки подвійному склу та вищій міцності ці моделі знижають витрати споживача по усіх напрямках та збільшують свій термін використання.

Як показують проведені дослідження двосторонні сонячні батареї зможуть виробляти до 30% більше енергії, ніж еквівалентний модуль. Через збільшення довговічності, ці модулі можуть бути запропоновані з розширеною гарантією на 30 років складає всього лише 0,5% річних деградації.

Нещодавно Тріна Солар виграв своє перше замовлення на двосторонні модулі для масштабного проекту в Голмуд, провінція Цинхай, Китай. На піщаній поверхні, на якій розташований цей проект, відображається багато світла, що робить його ідеальним для цього типу модулів. У проекті використовується система відстеження, максимального захоплення енергії. Це другий за величиною порядок двосторонніх сонячних модулів в світі на сьогоднішній день.

Універсальність цих продуктів дозволить інвестувати в сонячну енергетику, тому що переваги таких двосторонніх сонячних батарей можно оцінити відразу. Цей тип модулів працює на відмінно та підходить для різних комунальних проектів, даху і спеціалізованих об’єктів, таких як плаваючі сонячні станції. Так що, в наступний раз, коли хтось говорить, що є не так багато можливостей для підвищення ефективності сонячних енергетичних установок — нехай знають, що нова глава в сонячній енергетиці тільки розпочинається.