Якому покрівельного матеріалу варто віддати перевагу

yakomu-pokrivelnogo-materialu-varto-viddati-perevagu

yakomu-pokrivelnogo-materialu-varto-viddati-perevaguЯкому покрівельного матеріалу варто віддати перевагу

черепиця бітумна

Щоб дах не протікав навіть у найлютіші і проливні дощі, необхідно особливо ретельно вибирати покрівельний матеріал. У магазині «Квадратбуд» у Львові представлений величезний асортимент сучасних покрівельних матеріалів, ціни яких різні (від економ до преміум класу). Найбільшою популярністю користується черепиця бітумна , яка підходить для укладання на дах будь-якої форми і конструкції. Матеріал володіє гнучкою структурою, завдяки чому його укладати не становить жодних проблем навіть недосвідченим новачкам. Термін служби бітумної черепиці — понад половини століття, в залежності від виробника.

переваги бітумної черепиці

-тривалість термін експлуатціі

-можливість обробки дахів будь-якої форми

-вигодние ціни

Металопрофіль для даху

Більш бюджетним варіантом є металопрофіль для даху . Найчастіше металеві профільовані ліісти використовуються при укладанні покрівлі на спорудах нежитлового застосування — сараїв, хлівів, складів і так далі. Металевий профільований лист покритий шаром захисту від негативного впливу на метал навколишнього середовища — виключається можливість утворення корозії через підвищеної вологості. Вартість матеріалу є найбільш доступною. Але є і незначний мінус — метал нагрівається на сонці, що вимагає установки додаткової термоізоляції.

Покрівельні матеріали в магазині Квадратбуд

На сайті компанії https://kvadratbud.com/ ви знайдете не тільки покрівельні матеріали, а й водостічні системи для даху та фасаду будинку. Для установки ринв використовується спеціальне кріплення, що забезпечує надійну і довговічну фіксацію системи для відведення води. У магазині «Квадратбуд» у Львові представлений величезний асортимент сучасних покрівельних матеріалів, ціни яких різні (від економ до преміум класу). Найбільшою популярністю користується черепиця бітумна, яка підходить для укладання на дах будь-якої форми і конструкції. На сайті представлений величезний вибір кріпильних елементів від європейських і українських виробників. Користуються попитом мансардні і фасадні вікна, терасна дошка і інші будматеріали.

Матеріал володіє гнучкою структурою, завдяки чому його укладати не становить жодних проблем навіть недосвідченим новачкам. Термін служби бітумної черепиці — понад половини століття, в залежності від виробника.