Завершальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр»

22 учасники професійних змагань з усієї України, серед яких переможці ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр», що продемонстрували ефективні результати своєї кваліфікації, продовжили активну боротьбу за звання найкращого маляра та взяли участь у третьому етапі Всеукраїнського турніру, що проходив з 29 травня по 2 червня 2017 року. Цьогоріч Всеукраїнський конкурсний захід відбувся на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова».

Конкурсні змагання для учнів, які обрали робітничу професію будівельного напрямку, – це гарна нагода виявити свої вміння і навики, що здобули під час навчання у професійно-технічних навчальних закладах. Водночас такі турніри підтверджують, що молодь охоче навчається робітничим ремеслам, оскільки розуміє потребу і вагомість цих професій на ринку праці. Завдяки конкурсам фахової майстерності учні мають можливість удосконалювати свій фах і підвищувати свою конкурентоздатність. Разом з тим для навчальних закладів проведення конкурсу на Всеукраїнському рівні сприяє мотивації до розвитку.

Конкурсний захід складався з двох турів – теоретичного і практичного. Теоретична частина передбачала виконання конкурсантами тестових завдань та розрахункових вправ впродовж двох годин. За правильні відповіді конкурсанти максимально змогли отримати 40 балів у цій частині змагань. Водночас основна увага на конкурсі акцентувалася на вміннях, які демонстрували учасники під час виконання практичних завдань. Кожний з них працював на робочому місці, що самостійно обрав під час жеребкування. Учні виявляли свою фахову майстерність щодо виконання основних етапів технологічного процесу малярних робіт. Завдання конкурсантів полягало у тому, що кожен з них мав зашпаклювати, заґрунтувати і пофарбувати поверхню площею 10,5 кв.м, дотримуючись вимог охорони праці та усіх технічних параметрів. За якісно і бездоганно виконані роботи конкурсанти змогли отримати найбільше 100 балів. Оцінювало фахову майстерність конкурсантів компетентне незалежне журі, до складу якого входили методисти, викладачі та майстри професійно-технічної освіти, а також представники виробничих будівельних підприємств та соціального партнера.  

Варто зауважити, що третій етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів проводився згідно із наказом Міністерства освіти і науки України №580 від 11.04.2017 року та за підтримки соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна». Нагадаємо, що 2016 року Міністерство освіти і науки України і знаний виробник лакофарбової продукції ТМ «Sniezka» підписали Меморандум про співпрацю. Для ефективного проведення третього етапу Всеукраїнського конкурсу компанія «Снєжка-Україна» забезпечила учасників заходу ґрунтівками, шпаклівками і фарбами з метою якісного виконання практичного туру конкурсного завдання і водночас вдосконалення їх вмінь.

Варто зазначити, що кожен конкурсант постарався на славу, проте перемогу здобули найкращі і отримали нагороди:

Диплом Міністерства освіти і науки України третього ступеня — Сердюк Максим, учень Вищого професійного училища м. Вінниця за 6 місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Маляр».

Диплом Міністерства освіти і науки України третього ступеня за 5 місце — Радченко Леонід, учень Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти (Запорізька обл.)

Диплом Міністерства освіти і науки України третього ступеня за 4 місце — Клещ Дмитро, учень Чернігівського професійного будівельного ліцею.

Диплом Міністерства освіти і науки України другого ступеня за 3 місце — Харьков Микола, учень Харківського професійного ліцею будівельних технологій.

Диплом Міністерства освіти і науки України другого ступеня за 2 місце — Соколюк Володимир, учень Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури, який також був відзначений і дипломом за якісне виконання практичного завдання.

Диплом Міністерства освіти і науки України першого ступеня за 1 місце — Папірник Андрій, учень Львівського вищого професійного художнього училища.

У рамках Всеукраїнського конкурсного заходу у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулося урочисте відкриття навчально-виробничої майстерні з опорядження деревини лакофарбовою продукцією VIDARON, яка є структурним підрозділом навчально-практичного центру «Śnieżka», що відкрито у навчальному закладі першим в Україні у грудні 2014 року.

Увесь тиждень для учасників третього етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» був надзвичайно насиченим, цікавим, корисним і водночас навчально-пізнавальним. Учні не лише вправлялися у майстерності, але мали нагоду побувати на підприємстві «Снєжка-Україна», де побачили процес виготовлення лакофарбових матеріалів, які застосовують на практиці, а також відвідали визначні місця міста Лева та мали пізнавально-краєзнавчу екскурсію «Жовква – місто королів».

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail:press.releases@sniezka.ua
www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine
www.vk.com/sniezkaua

Джерело: sniezka.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами